Bonus č. 1 - Plátno poctivé, šizené a přepálené

Stačí, že máte trochu jinak říznuté plátno a už to výrazně ovlivňuje kvalitu celého svíčkování. To znamená i toho, jak rychle dokážete dosáhnout výsledku (např. úleva od bolesti) a kolik svíček jste na to museli spotřebovat. Předávám vám „zlatou míru“, jaké je ideální plátno a vysvětluji, proč jiné míry nejsou tak dobré. 

Bonus č. 2 - Kde a co nakoupit

Kde sehnat kvalitní materiál? Vlastnit kontakty na ověřené obchody a dodavatele, je velmi cenný poklad. Stálo mě to několik let zkušeností, desítky hodin hledání na internetu a pak hodně pokusných objednávek všude možně, než jsem našla to pravé. A to gró vám zde předávám jako dárek ke kurzu. Ušetřím vám tím obrovské množství času i peněz.

Bonus č. 3 - Co mi nejde a proč mi to nejde (výroba svící)

Při výrobě tělových svící je hodně proměnných. Stačí jedna nepatrná odchylka a už mohou svíčky při výrobě zlobit. Zde máte přehled nejčastějších problémů – a kde je jejich příčina. Tento bonus se vám bude hodit ve chvíli, kdy se k výrobě budete vracet po delší době a nepůjde vám to tak, jak byste chtěli. Toto je rychlo-zkratka na potíže, se kterými se můžete potkávat. 

Bonus č. 4 - Rozměry na další velikosti tělových svící

V tomto kurzu bylo hlavním cílem naučit vás techniku výroby. Jakmile jí zvládáte, můžete si už sami vyrábět jakékoliv tělové svíce. Jako dárek ode mě dostáváte míry na další tělové svíčky, které vyrábím a prodávám. A které jsou mezi zákazníky hodně oblíbené. Své svíčkovací portfolio tak můžete rozšířit podle vlastní potřeby.