Praktické rady - aby vás zákazníci milovali

*******************

*******************************

Ať tohle neberou jako chlubení, ale jako isnpiraci … co ji POCITVÉ a co FUNGUJE.

Zpětná vazba od mých zákazníku:

  • že mám nejkvalitnější svíčky, s jakými se setkali (to je dokonale říznuté plátno + ten fígl s mácháním plátýnka, aby byla svíčka krásně pevná + poctivé čištění a filtrování po výrobě)
  • že mám nejlíp a nejhezčeji zabalené svíčky (perfektní popisky ke svíčkám, návod na používání, odkazy + zabalení – např. silicové svíčky potřebují být v dobře uzavřeném obalu … např. celofánový sáček, aby silice nevyprchaly a koupená svíčka byla stejně kvalitní i za několik týdnů/měsíců)
  • Dokonce mi spala zákaznice, že když rozbalila balíček ode mě, že jí to dojetím rozbrečelo … stalo se vám někdy, že jste objednávali na e-shopu a dojetím jste brečeli?????  POCTIVOST, VLÍDNOST, LÁSKA KE SVÍČKÁM … 

Když jsem se začala zákazníkům opatrně zmiňovat, že nebudu vyrábět svíčky na věky věků, a že pomylsné žezlo výroby začnu předávat dál, od několika z nich mi přišla zpráva, ve které bylo neskrývané zděšení: „A od koho je budeme kupovat?!?!“ Nikdo do nich nedává tolik péče a lásky, jako vy.

A JÁ BYCH STRAŠNĚ MOC CHTĚLA, ABY SE Z TOHOTO KURZU ZRODILI NOVÍ POCTIVÍ VÝROBCI, ABY MÍ ZÁKAZNÍCI MOHLI S ÚLEVOU NAKUPOVAT V BUDOUNU … TŘEBA OD VÁS. A LIBOVAT SI, JAKÉHO MAJÍ NOVÉHO SKVĚLÉHO VÝROBCE, JAK JSEM VÁS TO VŠECHNO DOBŘE NAUČILA, A JAK LUXUSNÍ SVÍČKY UMÍTE VYROBIT … A ŽE JE MÁTE TŘEBA JEŠTĚ LEPŠÍ, NEŽ JÁ :)))

Navíc, je spousta lidí, kteří o svíčkách neví, a kteří tento svět budcou teprve objevovat … a tím pádem bude potřeba víc výrobců svíčkařů, aby lidé měli kkde kvalitní tělové svíce nakupovat.

Chci se do budoucna věnovat právě rozšiřování světa svíčkování … sílení zkušeností, učit lidi svíčkovat … a předávat kontakty na skvělé výrobce, nebo posílat vaše svíčky klidně až za oceán … otevírat brány tam, kde o svíčkách ještě neví, a kde si je mohou zamilovat. Proto vznikl tento kurz. proto vám předávám celé své know how. Společně můžeme dokázat mnohem více, než když bych se snažila pokořit hranici 200 000 vyrobených svíček …ona i ta stovka už je pořádné číslo a vyráběla jen sama a celý ten poklad si tu držela schovaný „v šuplíku“. 


CO SE CHYSTÁ … 

Kurz bude mít pokračování …. kde ukáži svoje přesné receptury a krok po kroku vás naučím vyrábět další velikosti tělových svící.

PROČ:

Představte si vizi: Že budeme posílat starter kitty tělových svící do míst, kde chtějí s tělovými svícemi začínat a objevovat jejich zázračnou účinnost

Představte si… že by vám ode mě chodily zakázky na výrobu svíček a nebyli jste závislí jen na světě a zákaznících zvenčí.

Ale … k tomu je potřeba, aby různí lidé měli vyrobené tělové svíce co nejpodobnější. Aby se nestalo, že svíčky poslané do Oklahomy budou mít úplně jiné složení a podobu, než ty, co pošleme někomu do New Yorku. Ano, odkrývám své tajné letité přání … odkrýt svět tělových svící pro Severní Ameriku, protože tam vůůůůbec neví, co to tělová svíce je. A na to potřebujeme celý zástup úžasných výrobců svíček, abychom toto dokázali. A spolu … 

A s tím souvisí i sdílení zkušeností … dlouhodobý vedlejší pasivní příjem. jako když někdo vydá desku a bere za to roky tantiémy, tak to samé vytvořit se zkušenostmi v používání tělových svící.