Svickujeme.cz

IMG20221113113007-2

Svíčkujte se mnou s lehkostí ...

Výroba tělových svící
Svickovaní relaxace

Používáte rádi tělové svíce
protože už vám mockrát pomohly?

Museli jste ale počítat, kolik si jich koupíte, abyste se vešli do rozpočtu? 

Nebo zrovna teď hledáte příležitost pro seberealizaci a bavilo by vás jí spojit s tvořením?

Řekli jste si někdy: "To by bylo něco, umět tělové svíce přímo vyrábět?!" ... ale nevíte, jak na to?

PRÁVĚ JSTE NAŠLI SVOJÍ CESTU!

První profesionální online kurz

JAK SE NAUČIT VYRÁBĚT A PRODÁVAT
TĚLOVÉ SVÍCE

právě otevírá své brány pro první účastníky vůbec!

Přihlášky jsou otevřené do soboty 24.6. do 23:59

Když mi lidé volají a konzultují se mnou použití tělových svící na konkrétní zdravotní problém, nejčastější otázky jsou:
„Kolik tělových svící budu potřebovat? Jak často je mám používat? A kolik to bude stát?“

Když byste chtěli tělové svíce používat na vše, co chcete,
můžete narážet na omezený finanční rozpočet. 

Cena jedné tělové svíce stojí v ČR od 30 do 135 Kč za kus (podle velikosti a výrobce).
A každá svíčka je vždy jen na jedno použití!

Navíc na každý zdravotní problém je potřeba různý počet kusů. Ne vždy si vystačíte se 3 aplikacemi, někdy jich je potřeba 20 i víc (a investice je rázem nad 1000 Kč).  
A kdo používá tělové svíce u svých klientů, tak má za jejich nákup nemalé výdaje. 

CENA TĚLOVÝCH SVÍCÍ VÁS MŮŽE BRZDIT V ROZLETU,
ABYSTE JE MOHLI POUŽÍVAT „BOHATĚ“ A BEZ OMEZENÍ. 

Příjde vám to povědomé?

Zažili jste několikaměsíční běhání po doktorech kvůli bolestem, vleklo se to a stálo vás to spoustu návštěv a vaší energie. 

Nakonec jste našli pomoc v alternativních cestách. Ale leze to dost do peněz! A musíte počítat, kolik čeho si koupíte.  

Tělové svíce znáte a dobře vám fungují, ale už se vám stalo, že: 

 • Jste si museli dát finanční limit, do jaké částky se chcete vejít, když si je objednáváte 
 • Stalo se vám, že jste je objednávali na poslední chvíli, protože už doma nebyly ty svíčky, které jste potřebovali
 • Šetřili jste někdy při používání tělovými svícemi, aby vám déle vydržely 

Trávíte někdy výběrem tělových svící hooodně času, a přemýšlíte kterou si vezmete a kterou ne, protože kdybyste si chtěli objednat všechno, co se vám líbí, tak by bylo na účtu trochu vymalováno. 

Cítíte pro sebe v oblasti tělových svící příležitost, ale zatím se vám neukázala cesta. 

Tak rádi byste se se svíčkami nebo něčím jiným rozšoupli, ale prostě na to nejsou peníze a musíte se uskromňovat a už vás to nebaví. Chtěli byste trochu rozletu do života. 

Zažívala jsem to hodně podobně. Člověk cítí bezmoc, když nemůže kvůli bolestem fungovat tak, jak je zvyklý. Jede sotva na půl plynu. Nebo když se fakt snažíte do úmoru a ve výsledku to pak není vidět a počítáte každou korunu. 

Někdy je těžké vidět východisko, řešení. Člověk si říká: „Co mám ještě dělat? Kdy to skončí?“

Jestli si to čtete, a říkáte si: „Jo, tak tohle znám!“, protože ta OMEZENÍ, STAROSTI A BOLESTI, které člověka akorát vyčerpávají, už jsou zkrátka moc, tak vám chci říct, že to nemusí být tolik boje a úsilí, a že to může být o něco snazší. 

Mně tenkrát před 10ti lety zachránila malá dutá voňavá trubička – tělová svíce. A tenhle vlídný svět plný relaxace a pohody vám teď chci ukázat, třeba to změní život k lepšímu i vám. 

Co pro vás tedy můžu udělat?   

Zvu vás tímto do online kurzu - VÝROBA A PRODEJ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Tělové svíce vyrábím už od roku 2013 a musím se vám k něčemu přiznat.
Když jsem s nimi začínala, hlavním impulzem byl pro mě nový zdroj příjmu. Byla jsem po bankrotu, rozjížděla svůj milovaný e-shop s kameny, ale příjem byl stále prťavý.

Tenkrát jsem vyslala do Vesmíru obří prosbu: “ Chtěla bych prodávat sortiment, který bude mít pro lidi užitek, a který si lidé budou chtít kupovat opakovaně.“ Vůbec jsem ale nevěděla, co by to mělo být.

Podpis Romana ořez

Jen o pár dní později jsem v ruce držela nádhernou voňavou tělovou svíci. Doneslo se ke mně, že je to zázrak, ze kterého jsou lidé nadšení, a že by mohlo být zajímavé „to“ začít vyrábět. Pustila jsem se do toho s veškerým úsilím a energií. 

Jmenuji se Romana Jiráčková. Již deset let pro vás vyrábím tělové svíce pod značkou Romana Art. Mými projekty jsou 11 let fungující e-shop Romana-art.cz a nově informační web o tělových svících – Svickujeme.cz

Za deset let praxe jsem vyrobila a prodala přes 110 000 kusů tělových svící! Z jednoho druhu a jedné velikosti na úplném začátku je dnes celá „rodina“ svíček, s různým složením a v odlišných velikostech.  

Jsem veliký nadšenec do grafiky a tvoření vůbec. Mám ráda objevování nových cest.  Již 11 let je moje práce i mý koníčkem a vytvoření tohoto kurzu je mé dvouleté přání, které se teď plní!
Cítím velikou radost i vzrušení, že se s vámi o své zkušenosti mohu teď podělit, a že mi budete moci nahlížet doslova pod ruce.  

Online kurz *Výroba a prodej tělových svící*
potrvá 3 týdny a provedu vás jím od 26.6. do 16.7.

Ukazatel - svíčka s hvězdou

Budete umět profesionální techniku,
se kterou dokážete vyrobit stovky a tisíce
poctivých a luxusních tělových svící.

Už nikdy nebudete muset tělové svíce počítat,
budete k nim mít neomezený přístup napořád!

Můžete začít tělové svíce prodávat
a mít tak krásný (při)výdělek.

JAKÝM ZPŮSOBEM
BUDE KURZ PROBÍHAT?

Kurz je vedený formou předtočených videí + fotografie + text. Je to pro vás mnohem praktičtější, budete se moci k jakémukoliv kroku vrátit a připomenout si ho. A když budete potřebovat vidět některý krok 5x, snadno si video pustíte víckrát po sobě.

Všechno si přizpůsobujete svým časovým možnostem. Nemusíte být u  počítače v konkrétní čas, není to žádné učení se na živo. Jdete v klidu svým vlastním tempem.

Budeme se spolu učit na jedné velikosti tělové svíce (velikost M) a budu vás učit vyrábět rovné svíce. Jde o to, abyste dobře zvládli techniku. Jak se jí jednou naučíte, další svíčky už si pak můžete rozšiřovat.  

Jednotlivé části kurzu se vám budou odkrývat postupně, takže se nemusíte bát, že něco přehlédnete nebo přeskočíte. Půjdeme v klidu krok za krokem, ať všechno dobře zvládáte. 

Když budete potřebovat pomoct a poradit, budete mít mojí podporu v uzavřené facebook skupině, do které můžete vstoupit hned první den kurzu. Věřím, že se sejde skvělá parta lidí, ve které si budeme užívat vzájemnou vlídnost, podporu a povzbuzení.      

Přístup k informacím máte natrvalo i po skončení kurzu! Neplatíte žádné obnovování nebo aktualizace. Tento benefit bude v praxi hodně užitečný. Protože jestli si budete vyrábět svíčky jen jednou za čas a nějaký krok vám z hlavy vypadne (třeba jak se měří plátno), snadno si to naklikáte a budete zase hned vědět.  

Když jsem před 10ti lety držela v ruce svojí první tělovou svíčku, ani ve snu mě tenkrát nenapadlo, že držím v ruce svůj poklad. 

A přiznávám, jely mi hlavou pochyby. Tohle že je nějaký zázrak?! A že po tom lidi šílí?! „To bych teda chtěla vidět!“ No, a viděla jsem … už za pár týdnů. 

Objednávky mi začaly chodit od prvního týdne, co jsem vložila tělové svíce do e-shopu. A už první podzim mě „holky“ zachraňovaly i zdravotně, když jsem měla prokousnutou ruku od psa, nebo když mi trhali zub a já skučela bolestí. 

V životě by mě v těch začátcích nenapadalo, že se tělové svíčky stanou mojí velikou láskou. Že jich za dalších 10 let vyrobím víc jak 100 000 kusů. A že mě zachrání od bolestí dásní, skřípnutých zad nebo mi budou zastavovat astmatické záchvaty. 

Co vám přinese kurz
*Výroba a prodej tělových svící*

Fajfka ve zlatém

Budete mít neomezený přístup k tělovým svícím a už si je nebudete muset kupovat. Můžete si jich vyrábět stovky a tisíce. 

Fajfka ve zlatém

Skončí vám šetření se svíčkami! Už žádné počítání a omezování nebo finanční limity při objednávání. Budete jich mít dostatek pro sebe i pro své okolí. 

Fajfka ve zlatém

Větší dostupnost tělových svíček vám přinese rychlejší úlevu od bolestí a dalších zdravotních problémů. Častější aplikace vám pomohou zbavovat se některých problémů mnohem snadněji.  

Fajfka ve zlatém

Budete si moci vyrábět vlastní tělové svíce na míru. Sami si můžete míchat bylinky a uzpůsobovat složení i velikost vlastním potřebám nebo zdravotním potížím. 

Fajfka ve zlatém

Výroba tělových svící vám přinese až terapeutický odpočinek a relaxaci. Je to práce za odměnu, kdy mozek posíláte na dovolenou a můžete rozjímat. Pomůže vám to zastavit se z každodenního shonu. 

Fajfka ve zlatém

Začnou vám do života přicházet příjemně naladění lidé. Svět tělových svící je nádherně přátelský a vlídný. 

Fajfka ve zlatém

A v neposlední řadě – máte nadosah nádherný zdroj příjmu. Výroba tělových svící je pohodová a přitom smysluplná práce, s jejíž pomocí dokážete vracet lidem zdraví a posílat je zpátky „do života“. Zákazníci vás budou milovat a budou si vážit toho, co pro ně děláte. 

A co v kurzu není

Součástí kurzu není poskytování materiálu a náčiní. Každý si tvoříte a vybíráte vlastní svíčkovací království, které vám bude nejlépe vyhovovat, protože s ním budete pracovat roky. Doporučení „co a jak“ vám poctivě předám v prvních 4 dnech.

Součástí kurzu není návod na výrobu kónických tělových svící. Důležité je zvládnout základní techniku, ze které se pak ke kónickým svíčkám můžete přesměrovat. V případě zájmu pak mohu na kónické svíce udělat nástavbu ke kurzu.   

Stejně tak se nebudeme učit vyrábět další velikosti tělových svící. To už je cesta pro pokročilé svíčkovací mágy. Věřte, že prvotní učení vám zabere nějaký čas, než si celý proces výroby zautomatizujete. A přidávat si hned v začátku různé velikosti by vám učení jen zkomplikovalo.    

Není zde garance, že se tělové svíce opravdu naučíte, protože nemohu ovlivnit, kolik času, péče a vlastní energie tomu budete věnovat.

Musíte mít nějaké předpoklady,
abyste kurzem úspěšně prošli?

ANO. Z vlastní zkušenosti jsou to tyto čtyři:

 • TRPĚLIVOST
 • PEČLIVOST
 • DOPŘÁT SI ČAS NA VÝROBU
 • … a KRÁTKÉ NEHTY (budeme používat jednorázové rukavice, tak proto)
Pro úspěšné naučení techniky výroby tělových svíček mám pro vás jedno vlídné doporučení: 

Dejte si vnitřní metu, že si spolu se mnou
vyrobíte 200 kusů tělových svící.
Po dosažení této mety už budete u výroby mnohem více relaxovat a nebudete muset tolik přemýšlet,
 co a jak máte dělat. 

Dodnes si pamatuji to počáteční vzrušení, když jsem se pouštěla do svých prvních výrobních pokusů. A že to tedy vůbec nebylo snadné, nikdo mě to tenkrát neučil.

V začátcích jsem hledala týdny a měsíce cesty, jak na to. Byly to stovky pokusů a omylů, spousta vyhozeného materiálu a hromada vyhozených nepoužitelných „svíček“. 

Když jsem se rozhodla, že se tělové svíce naučím vyrábět, finančně jsem na tom byla tak, že jsem si musela vybrat: buď si koupím první materiál na výrobu, nebo zaplatím sociální a zdravotní. Vyhrál ten materiál. Za všechny své tehdejší peníze jsem si koupila první plátno, vosk a dřevěnou tyčku. A s obrovskou touhou „to dokázat“, jsem se tenkrát vrhla do výrobních pokusů. 

Přála bych vám zažít ten euforický pocit, když se vám poprvé v životě povede stáhnout z tyčky vlastní tělová svíčka! To je takové osobní vítězství a radost! I když byla šišatá a trochu zmuchlaná, byla moje vlastnoručně vyrobená! A krásně voněla!

Co vám slibuji ...

Půjdeme spolu postupně krok za krokem,
ať se celou výrobu dokážete dobře naučit.

Vždy vám řeknu CO DĚLAT a ukáži vám do detailu, jak na to.
Budete mi detailně vidět na ruce. Uvidíte i zpomalené záběry.
Vysvětlím vám také, PROČ jednotlivé kroky děláme.

Předám vám svůj výrobní fígl, na který mi trvalo přijít 5 let!
A díky kterému patří mé svíčky mezi nejkvalitnější v ČR.
A stejně kvalitní budou i ty vaše!

Výrobu tělových svící si začnete užívat, 
když se vám celý proces povede zautomatizovat. 

Mně už dnes hlava tak odpočívá, že se mi vybavují sny, které se mi v noci zdály. Nebo mi chodí geniální myšlenky a nápady!

Při zhmotňování tělových svící mizí stres. Dostáváte se do krásné relaxační pohody, vlastně vplujete do hladiny alfa. 

K té automatizaci je potřeba se ale dopracovat. 
Vy do toho dáte svojí energii a čas
 a já vám předám své zkušenosti a vlídně vás k ní dovedu. 

Je to hodně podobné autoškole.
Nebo když se učíte hrát na hudební nástroj.

POVEDU VÁS TAK,
ABYSTE SE MOHLI STÁT SVÍČKOVACÍM VIRTUOSEM. ZAČNEME ALE OD ZAČÁTKU „STUPNICEMI“. 

NA CO SE V ONLINE KURZU MŮŽETE TĚŠIT?

Kurz trvá tři týdny.
Nikam nejezdíte, učíte se v pohodlí svého domova. 

POMOHU VÁM VYTVOŘIT SI VAŠE SVÍČKOVACÍ KRÁLOVSTVÍ

 • Řeknu vám, jaké je nejlepší plátno a vosk, a také proč.
 • Prozradím vám svého dvorního dodavatele.
 • Dostanete ode mě kompletní seznam materiálu a náčiní, se kterým vám půjde výroba lehce a snadno.
 • Pomohu vám obstarat dřevěné náčiní, které se hůř shání.
 • A na konci týdne vás naučím připravit si plátýnko tak, že ho budete mít dokonalé jako ze stroje.

NAUČÍM VÁS VYRÁBĚT NÁDHERNÉ A POCTIVÉ TĚLOVÉ SVÍCE

 • Na začátku týdne vám pomohu připravit si dřevěné náčiní, prozradím něco k časovému plánování a dostanete školení o rozehřívání vosku.
 • Připravíte si se mnou dokonalou pracovní plochu a pak jsem pro vás připravila malou výzvu …
 • Mám pro vás natočené kompletní video s výrobou tělových svíček. Bez nápovědy. Kdo budete chtít, může si zkusit nakoukaný postup vyzkoušet, jak vám tělové svíce půjdou vyrobit.
 • Hned další den je tím dnem D. Budete vyrábět spolu se mnou své vlastní tělové svíčky. Krok za krokem, s pečlivým vysvětlováním, co dělám a proč to dělám. Videa jsou točená hodně v detailu, abyste mi dobře viděli na ruce.
 • Na konci týdne vás naučím čištění a filtrování svíček. Zastavíme se i u čištění používaného materiálu. 
 • A dostanete ode mě šikovný tahák, když by vás nějaká část výroby zlobila a nešla podle vašich představ.    

PROZRADÍM VÁM TAJEMSTVÍ ÚSPĚCHU, ABYSTE MOHLI TĚLOVÉ SVÍCE I PRODÁVAT

 •  Nahlédneme pod pokličku cenotvorby – proč stojí tělové svíce tolik, kolik stojí. 
 • Prozradím vám, co a jak jsem udělala, že jsem začala tělové svíce prodávat hned od prvního zveřejnění. 
 • Dám vám několik tipů, jak je možné tělové svíce prodávat – od jednoduchých kroků až po e-shop.
 • Prozradím vám, co vězí za tím úspěchem, že se mi podařilo prodat více jak 100 000 kusů tělových svící.
 • Řeknu vám, jak pečovat o svou klientelu, abyste si dokázali své zákazníky udržet.
 • A v závěru týdne se otevřou dveře pro svíčkovací mágy, kteří budou chtít víc:
  • Poradím, jak si upravovat bylinky do výroby
  • Dám vám návod na vyrábění tělových svící „na rýmu a průdušky“.   

Jaké jsou výhody toho, že kurz probíhá online?  

 • Učíte se v pohodlí svého domova, nemusíte nikam jezdit. Navíc si rovnou vytvoříte vlastní zázemí, které vám při výrobě bude vyhovovat. 
 • Kurz je tvořený pomocí textu – fotografií a výukových videí. Vše si tak můžete pouštět a pročítat opakovaně, kolikrát budete potřebovat. A to vám dává vysokou šanci, že se výrobu opravdu dobře naučíte. 
 • Předané informace se vám neztratí, můžete se k nim kdykoliv vracet.
 • Můžete jít svým tempem, bez spěchu. 
 • Lépe si všechno zažijete, než když byste museli někam cestovat a na učení měli jen pár hodin (za měsíc už byste toho věděli sotva polovinu). 

Možná vás teď napadají tyto otázky:

Není to moc těžké? Co když mi to nepůjde?

Jedna zájemkyně o kurz mi před zahájením psala, že si už sama vyrobila 100 svíček, ale pořád nejsou tak hezké, jako ty, co se dají koupit. A tak chce vědět, jak to dělám. Výroba je trochu jako Colombovo vejce, kdy si možná budete říkat „A jóóó vlastně“. 
Na druhou stranu – při zhmotňování tělových svící je potřeba se naučit hodně kroků a to nějaký čas potrvá. Věřím, že každý, kdo vytrvá a bude k sobě trpělivý, se svíčky vyrábět naučí a bude mít opravdu luxusky-poctivky.  

Za jak dlouho se můžu naučit tělové svíce vyrábět?

Už při úplně prvním pokusu věřím, že své první tělové svíce zhmotníte. Ale na zautomatizování výroby a na to, abyste měly svíčky „jako ze škatulky“, budete potřebovat několik poctivých hodin a dní praxe. 
Mně samotné trval proces, kdy už mi tělové svíce šly vyrábět mnohem snadněji, asi 4 týdny a během té doby jsme vyrobila cca 200 tělových svící (a přibližně stejné množství jich skončilo v koši). Ale to bylo zcela bez nápovědy, cestou pokusů a omylů.  Je více než pravděpodobné, že vám to půjde rychleji.  

Kolik bude stát pořízení materiálu a náčiní?

Tak tohle jsem pro vás počítala hodně pečlivě. Strop mi vychází na cca 4 000 Kč a spodní hranici počítejte 2 500 Kč. Jde o to, kolik budete chtít investovat do materiálu na výrobu (plátno, vosk), a pak co najdete doma a nebudete muset kupovat vůbec. 
V částce 4 000 Kč jsou zahrnuté 4 metry plátna, 2 kg poctivého včelího vosku a pak vaše volba, že si všechno náčiní do výroby budete pořizovat nové. 
V kurzu se objevují i levné alternativy, abyste nemuseli na začátku investovat tolik, ale počítejte s tím, že ten výdaj budete muset dát někde jinde (bude to stát mnohem více času a práce).  

Z množství doporučeného materiálu budete schopní vyrobit 200 až 300 kusů tělových svící (podle šikovnosti).    

Co když neseženu všechen materiál?

Kromě dřevěného náčiní se dá všechno objednat na kliknutí v e-shopech nebo zakoupit v lékárně. Váš svatý grál, dřevěné nástroje, které budete na výrobu používat, jsou ale oříškem a jen tak  se sehnat nedají. Vše jsem si totiž nechala před 10ti lety řezat přímo na míru. 
Výhodou je, že jakmile máte tyto nástroje jednou doma, už je nemusíte měnit a vydrží vám roky. Při vymýšlení kurzu jsem tohle hodně řešila. Abych vás nepozvala do kurzu, a vy jste se hned druhý den zasekli na tom, že neseženete optimální nástroje.

A tak jsem to vzala jako svou další výzvu … nakoupila prkna, tyčky, plaňky a na nově koupené cirkulárce vám všechno potřebné náčiní na míru nařežu a zájemcům v balíčku pošlu.
I tady jsem se pro vás snažila vymyslet levnou náhradní alternativu „co dům dá“, aby vás to v prvních dnech nebrzdilo.    

Kolik času výroba a učení zabere?

Obstarání materiálu je časově flexibilní. 
Samotná výroba už je časově náročnější. Na zpracování plátna budete potřebovat cca 2 hodiny času (až se to naučíte, bude to pohodovka na 15 minut). Na namáčení plátna ve vosku počítejte alespoň 3 hodiny v kuse. Před samotnou výrobou dostanete časový harmonogram „co, jak a proč“, abyste si to mohli dobře rozvrhnout a najít si pro výrobu optimální část dne. 
Třetí týden je hodně teorie a zkušeností z prodeje, které budete používat celé týdny a měsíce v budoucnu, když se do výroby opravdu pustíte. Tady už nejste časově nijak vázaní a vše si pojedete vlastním tempem.

V průběhu kurzu jedu na dovolenou. Bojím se, že se tomu nebudu moci věnovat naplno.

Dovolená v průběhu kurzu určitě není překážkou. Kurz je koncipovaný formou textů – fotek – videí a učit se tak můžete ve svém tempu a čase. Navíc máte přístup ke všem informacím i po skončení kurzu. 

Bude se kurz opakovat? A kdy?

Toto je první online kurz na výrobu a prodej tělových svící vůbec. A jeho příprava trvala 1,5 roku. Vy jste úplně první účastníci, kteří do kurzu mohou vstoupit. Kdy se otevře nový termín pro další zájemce, v tuto chvíli není dané. Vše má svůj vývoj a čas. 

 

Euforické zážitky se v následujících týdnech nabalovaly. Vesmír mě nádherně obdarovával za tu píli a snahu. Hned jak jsem dala tělové svíce na e-shop, začaly mi chodit první objednávky! Stalo se to snad do dvou dnů! A rovnou si někdo objednal 50 kusů!! Ani jsem tomu nemohla věřit! 

A snad ještě větší úžas jsem zažívala, když ty mnou vyrobené tělové svíčky, mě o pár týdnů později zbavily obří bolesti po vytrženém zubu. Lítala jsem po bytě a říkala: „To není možný! On je to fakt zázrak!“ 

Ano, na začátku to bylo maximální úsilí. Ale pak, jako kdybych obstála v nějakých neviditelných zkouškách, se mi to začalo obrovskou náručí v dobrém vracet.

Mým přáním je, předat vám i tenhle láskyplný otisk. Protože bez něj by nikdy 100 000 kusů mnou vyrobených svíček nevzniklo. A s touto kapkou mého požehnání a pomoci věřím, že i vám se mohou dít v životě euforické zážitky a zázraky. A že vám je mohou tělové svíčky do života zprostředkovat.     

A teď si představte,
že můžete mít neomezený přístup k tělovým svícím.
Že je můžete používat v jakém množství chcete a nepočítat jejich cenu!